2446/511
Simone Haack (f. Rotenburg/Wümme 1978)
“Ophelia”. Sign. på bagsiden Simone Haack 2013. (SIHA 0019). Olie på lærred. 130×210. Uindrammet.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
God stand.
Vurdering