1824/654
Lise Malinovsky (f. København 1957)
Komposition. Sign. Lise Malinovsky 86, 1/10. Litografi i farver. Lysmål 68×91.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 12. juni 2018
Vurdering
Hammerslag