2142/9005
Taske af bordeaux glat læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et lynlås rum og en udvendig lomme, en indvendig lynlås lomme og bordeaux stof for. H. 18 x B. 26 x D. 8 cm.
Accompanied by original dustbag
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag