2142/​9005

Cartier

Taske af bordeaux glat læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et lynlås rum og en udvendig lomme, en indvendig lynlås lomme og bordeaux stof for. H. 18 x B. 26 x D. 8 cm.

Accompanied by original dustbag

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag