12137/51
Spejl i ramme af messingblik prydet med ornamentik. 20. årh. Spejlglas 40×40. Rammemål 45×43.
Enkelte brugsspor. Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag