Foto endnu ikke klar
895/​270

Fransk Louis XVI kaminur af hvid marmor, forgyldt og patineret bronze. 18. årh.s slutning. H. 58. B. 44. D. 19.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Varia, møbler og tæpper, 10. juni 2020

Vur­dering

40.000 DKK

Hammerslag