2431/274
Svensk sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med gennembrudt sløjfe, facetslebet spejlglas. Stockholm, 19. årh.s begyndelse. H. 173. B. 70.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
1133263 |