1842/529
Yue Minjun (f. Heilongjiang 1962)
“Smile, it is a nice reflection on you!”, 2008. Sign. Yue Minjun, 36/45. Litografi i farver. Bladstørrelse 80×110. (2) (1985)
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag