2108/810
Dansk snedkermester
Et par lænestole med ben af bejdset bøg. Sæde, sider samt ryg betrukket med grøn velour. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
30 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||