2233/1023
Michael Bang (f. 1944, d. 2013)
“Tundra”. To vaser af klart glas med brune penselstrøg. Sign. monogram, HG7. Udført hos Holmegaard. H. 13 og 23. (2)
Almindelig brugsslitage.
Moderne kunst og design, 16. august 2022
Vurdering
Hammerslag