2121/304
Fransk vægfontæne af bemalet støbejern, prydet med blomster og ornamentik. 19. årh. H. 74. B. 49.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Rustpletter. Større afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. maj 2021
Vurdering
Hammerslag