12016/109
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Komposition. Sign. Rob. Jacobsen 1960, 6?/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 50×65. Uindrammet.
Trykmærker. Håndteringsmærker. Fold på kanten.
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag