2103/207
Diorama, motiv af Frederiksberg slot. 19. årh. (35)45 x (42)52 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
34 bud