2439/748
Ubekendt design
To bordlamper af rødglaseret keramik. Bund og topplade af messing. Skærme af plisseret akryl. H. 57. (2)
Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Forskellige skærme.
Vurdering
508374 |