2437/2075
Maurice Lacroix
Armbåndsur af stål og guldbelagt stål. Quartz. Integreret lænke af stål og guldbelagt stål omkreds ca. 21 cm. Ø 26 mm.
Bagkasse nr. 63329 og 75326.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri.
Armbåndsure, 11. september 2024
Vurdering
Hammerslag