12108/​43

Peter Rössell (f. Ringsted 1964)

Komposition. Sign. Rössell, 96/150. Litografi i farver. 76×56. Uindrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

950 kr.

16 bud

1004356 950 kr.
895306 900 kr.
1004356 850 kr.
895306 (Autobud) 800 kr.
1004356 750 kr.
895306 700 kr.
1004356 650 kr.
895306 (Autobud) 600 kr.
1004356 600 kr.
895306 550 kr.
1004356 500 kr.
895306 480 kr.
1004356 460 kr.
920819 440 kr.
1004356 420 kr.
576 400 kr.