872/1012
Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Portræt. Sign. Trampedach. Olie på kraftigt papir. 30×24.
Proveniens: Galleri Trampedach, Hillerød.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag