1825/588
Sewex, m.fl.
To papirkurve, ene i sort skind, anden i teak. Ene udført og mærket hos Sewex, Sverige. H. 32. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Ene med finërafslag og hakker.
Moderne kunst og design, 19. juni 2018
Vurdering
Hammerslag
25 bud