1322/1157
Rejsevækkeur af forgyldt metal. Original æske samt garantibevis medfølger. Diam. 4,0 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Smykker, 29. maj 2013
Vurdering
Hammerslag
13 bud