1939/​8

Springvand af patineret bronze, støbt med putto, druer og bladværk. 20. årh. H. 124. Diam. 59.

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 23. september 2019

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

6.500 DKK

6.500 DKK
6.000 DKK