2121/1244
Diamantarmbånd 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. L. 18 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. En diamant mangler.
Smykker og Fashion, 26. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud