2103/191
Et par franske Louis Philippe stager af forgyldt og patineret bronze, stammer i form af putti knælende på runde plinte på firsidet fodstykke. H. 32,5 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud