2449/​944

Dansk snedkermester

Rullebord med løst top, samt underliggende hylde af frugttræ. Opsat på hjul. Udført 1930–1940èrne. H. 68. L. 74. D. 46.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?