2449/944
Dansk snedkermester
Rullebord med løst top, samt underliggende hylde af frugttræ. Opsat på hjul. Udført 1930–1940èrne. H. 68. L. 74. D. 46.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering