2138/​778

Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009)

Komposition. Sign. ALH samt på bagsiden Arne L Hansen 82. Olie på plade. 38×40.

Behov for let overfladerensning.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

7.000 DKK

26 bud

7.000 DKK
6.500 DKK
6.000 DKK
5.500 DKK
5.000 DKK
4.800 DKK
4.600 DKK
4.400 DKK
4.200 DKK
(Autobud) 4.000 DKK
4.000 DKK
(Autobud) 3.800 DKK
3.600 DKK
(Autobud) 3.400 DKK
3.200 DKK
(Autobud) 3.000 DKK
2.900 DKK
(Autobud) 2.800 DKK
2.700 DKK
(Autobud) 2.600 DKK
2.500 DKK
2.400 DKK
2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK