2138/778
Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009)
Komposition. Sign. ALH samt på bagsiden Arne L Hansen 82. Olie på plade. 38×40.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud