2118/​854

Fernand Léger, efter

Udstillingsplakat “Art et solidarité”, Galerie marcel c. Coard, 1957. Usigneret. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 76×50. Uindrammet.

Papiret er gulnet. Håndteringsmærker.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag