305/54
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
“Fuck you artlovers”. Sign. Hornsleth. PH-5 loftslampe med skærme af bemalet metal. Diam. 50.
Sælges på foranledning af SKAT.
Oprindelige ridser udført af kunstneren. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 18. februar 2013
Vurdering
Hammerslag