866/957
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
“Skrædder”. Sign. på bagsiden Lars Nørgård Nov-92. Olie på lærred. 140×180
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag