12004/32
Esben Hanefelt Kristensen (f. 1952)
“Det der bryder frem og vil op”. Sign. monogram EHK-82. Olie på plade Lysmål 10×10. Rammemål 12×12.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag