1918/1661
To opsatse, to relieffer, lysestage og kande af glas. Sverige, 20. årh. Samt vase med blåt overfang, utydeligt sign. H. 13–25. (7)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 2. maj 2019
Vurdering
Hammerslag