12115/179
Peter Eichen (f. 1962)
Arkitektur kompositioner, suite på fire litografier i farver. Sign. P. Eichen 98, og hhv. nr. 130, 155, 161 og 191/250. Hvert blad 37×34. Uindrammede. (4)
Intet at bemærke. Farvefriske og ubrugte eksemplarer
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag