2109/5
Fransk vaseur af forgyldt bronze, skive af hvid emalje med sorte romertal. 19. årh.s midte. H. 36. B. 18. D. 10.
Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul og Optræksnøgle medfølger. Afslag på skiven.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud