2118/1147
Diamant alliancering af platin prydet med talrige baguette- og carréslebne diamanter. Str. 55. 1949.
Kvittering fra Guldsmed Holm dateret 18/5–49 medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 5. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud