2434/834
“Superellipse”. Spisebord med klemben af stål, udtræk samt tillægsplade. Top med hvid laminat. Model B 412. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1998. H. 70. L. 150/200. B. 120. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering