1921/​1663

Lampe, regencyform, af rødmalt og forgyldt stafferet metal, hanke i form af løvemaskaroner. 20. årh. H. 40/60 cm.

Aldersrelaterede spor.

Varia, 23. maj 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.200 DKK

1.200 DKK
(Autobud) 1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK