1921/1663
Lampe, regencyform, af rødmalt og forgyldt stafferet metal, hanke i form af løvemaskaroner. 20. årh. H. 40/60 cm.
Aldersrelaterede spor.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag