2015/​107

Lille fransk kaminur af forgyldt bronze. 19. årh.s midte. H. 32. B. 24. D. 9.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK