2015/107
Lille fransk kaminur af forgyldt bronze. 19. årh.s midte. H. 32. B. 24. D. 9.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag