2450/545
Rikke Frost (f. 1973)
“Sideways”. Tre-personers sofa med stel af eg, side og ryg med papirgarn, betrukket med gråt møbelstof. Model RF1903R. Udført og mærket Carl Hansen & Søn. L. 197
Serienr. 1119318.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering