1401/1666
Garder og matroser. 17 figurer af udskåret og bemalet træ. Betegnet Tivoli. 20. årh.s første halvdel. H. 21–29. (17)
Større og mindre afslag. Afskalninger.
Varia, 2. januar 2014
Vurdering
Hammerslag