12147/72
Lasse Winsløw (f. Viborg 1911, d. 2006)
Røde valmuer. Sign. L. Winsløw 1983. Olie på lærred. 60×87.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag