2442/​961

Dansk møbeldesign

Skænk af teak, front med jalousilåger, bag hvilke hylder og spejl. H. 63,5. B. 152. D. 30.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Restaureret. Nyere stel.

I Aarhus
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1006443 1.000 DKK