2442/​961

Dansk møbeldesign

Skænk af teak, front med jalousilåger, bag hvilke hylder og spejl. H. 63,5. B. 152. D. 30.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Restaureret. Nyere stel.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

21 bud

308950 2.100 DKK
1103908 (Autobud) 2.000 DKK
869654 2.000 DKK
1103908 (Autobud) 1.950 DKK
869654 1.900 DKK
1103908 (Autobud) 1.850 DKK
869654 1.800 DKK
1103908 (Autobud) 1.750 DKK
869654 1.700 DKK
1103908 (Autobud) 1.650 DKK
869654 1.600 DKK
1103908 (Autobud) 1.550 DKK
869654 1.500 DKK
1103908 (Autobud) 1.450 DKK
869654 1.400 DKK
1103908 (Autobud) 1.350 DKK
869654 1.300 DKK
1103908 (Autobud) 1.250 DKK
869654 1.200 DKK
1103908 1.050 DKK
1006443 1.000 DKK