2442/961
Dansk møbeldesign
Skænk af teak, front med jalousilåger, bag hvilke hylder og spejl. H. 63,5. B. 152. D. 30.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Restaureret. Nyere stel.
Vurdering
1006443 |