2427/​78

Et par havefigurer af patineret metal på baser af granit. 20. årh. H. 65. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Overfladerne præget af vind og vejr med rust.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?