2003/216
Jean Louis Gregoire, kopi efter
Amor. Skulptur af patineret bronze på rund fod. Sign. Gregoire. 20. årh. H. 63 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud