1710/50
Empire pengeskab af bemalet jern, front med låge bag hvilken hylde og skuffer. 19. årh. H. 63. B. 54. D. 66.
Dette emne handles i fuldmoms
Brugsslitage. Ridser og mærker. Rust. Nøgle medfølger.
Ældre malerier og møbler, 6. marts 2017
Vurdering
Hammerslag