2413/​9135

Dansk Senempire kommode af bemalet træ, front med tre skuffer dekoreret med svaner. 19. årh.s første halvdel. H. 89. B. 85. D. 52.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag