2413/9135
Dansk Senempire kommode af bemalet træ, front med tre skuffer dekoreret med svaner. 19. årh.s første halvdel. H. 89. B. 85. D. 52.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag