2008/​122

Barok hængevitrine af bemalet træ, svungen top, front med to glaslåger. 18. årh. H. 79. B. 94. D. 28.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Delvist omlavet. Nøgle medfølger ikke.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag