12104/99
“Gøg og Gokke - Garnisonens skræk”, litografisk filmplakat. Tryksign. Kessing. 1940'erne. Trykt hos Lars Andersen & Søn A/S. Bladmål 51×80. Uindrammet.
Opklæbet på japanpapir. Foldemærker.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag