12027/13
Barok skab af egetræ, front med to døre og to skuffer. 18. årh. H. 214. B. 230.
Mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud