2248/421
Stort konsolbord med tilhørende spejl; intarsiaindlagt træ. Egypten, 20. årh.s slutning. H. 232. B. 135. D. 60.
Proveniens: Sjællandsk herregård.
Finérskader. Reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. november 2022
Vurdering
Hammerslag