2431/​2003

Seiko

Chronograph af stål. Ref. 1D0441. Kaliber 6T63. Seiko lænke af stål omkreds 18 cm. Ø 39 mm. Quartz.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler endestykke samt kræver nyt batteri.

Armbåndsure, 31. juli 2024

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK